Start List Titan XRace Marina di Modica – 10 Novembre 2019
  • Main page
  • Start List Titan XRace Marina di Modica – 10 Novembre 2019

START LIST

 

STARTNUMBER Name Gender Batteria Age Category Team
101 FERRARA ANNALISA F CF1 CF [30-39] VIKING TEAM
102 VAN AXEL CASTELLI ROBERTA F CF1 CF [18-29] TEAM OCR HEROES
103 ATALLA SARA F CF1 CF [30-39] TANA DELLE TIGRI BY INFORMA
104 MARLETTA VALERIA BARBARA F CF1 CF [18-29]
105 GAROFALO CLAUDIA F CF1 CF [18-29] SIKELOS OCR TEAM
106 AIELLO MARIANNA F CF1 CF [30-39] ASD COMBAT SYSTEM ACADEMY OCR PALERMO
107 DI GREGORIO VALERIA F CF1 CF [18-29] TANA DELLE TIGRI BY INFORMA
108 SEGUENZIA ROSAMARIA F CF1 CF [30-39] ITALIAN SPARTANS
109 PROFETTO CONCETTA F CF1 CF [30-39] ASD CSF14 MODICA CRAI TEAM
110 RUGGERI GIROLAMA F CF1 CF [45-49] OPEN RACING TEAM
112 TOMASELLI TONIA F CF2 CF [30-39] TANA DELLE TIGRI BY INFORMA
113 ZAPPALA’ EMANUELA F CF2 CF [40-44] TANA DELLE TIGRI BY INFORMA
114 RUSSO LUANA F CF2 CF [18-29] TEAM SPARTA
115 TRAMONTANA VALENTINA F CF2 CF [18-29] TEAM SPARTA
116 FIRRINCIELI MARIANTONIETTA F CF2 CF [18-29] TEAM SPARTA
117 TORTORA SABRINA F CF2 CF [30-39] ASD COMBAT SYSTEM ACADEMY OCR PALERMO
118 JAGER DORIEN F CF2 CF [30-39]
119 MIFSUD LORNA F CF2 CF [30-39]
120 SORACI LOREDANA F CF2 CF [40-44] OPEN RACING TEAM
121 FIANNACCA VINCENZA F CF3 CF [45-49] OPEN RACING TEAM
122 CASSAR SAIRITA F CF3 CF [30-39]
123 CASTRONUOVO SIMONA F CF3 CF [30-39] ASD CSF14 MODICA CRAI TEAM
124 CAVALLO MARIAUSILIA F CF3 CF [30-39] ASD CSF14 MODICA CRAI TEAM
125 SCOTTINO SALVINA F CF3 CF [45-49] ASD CSF14 MODICA CRAI TEAM
126 TOSCANO ELEONORA F CF3 CF [30-39]
127 SZILAGYI ERZSEBET F CF3 CF [45-49] ALTAIR
128 GRECO ARIANNA F CF3 CF [18-29] ASD SIRACUSA SPARTAN CREW
129 PEREZ ROSA F CF3 CF [30-39] OCR PALERMO
130 CORPACI GIUDITTA F CF3 CF [18-29] SIRACUSA SPARTAN CREW
131 DE SALVO CRISTINA F CF3 CF [18-29] OPEN RACING TEAM
1 CARMIGNANI ALESSIO M CM1 CM [30-39] TEAM OCR HEROES
2 GAROZZO ALESSANDRO M CM1 CM [30-39] TANA DELLE TIGRI BY INFORMA
3 ZITO ANGELO M CM1 CM [30-39] M.M.AUGUSTA
4 BUSCEMA ENRICO M CM1 CM [30-39] ASD CSF14 MODICA CRAI TEAM
5 DI MAURO FRANCESCO M CM1 CM [18-29] TANA DELLE TIGRI BY INFORMA
6 CERNIGLIA ANTONINO M CM1 CM [40-44] ASD COMBAT SYSTEM ACADEMY OCR PALERMO
7 SAMMITO SIMONE M CM1 CM [30-39] ASD CSF14 MODICA CRAI TEAM
8 MIGLIORE FRANCESCO M CM1 CM [40-44] ASD CSF14 MODICA CRAI TEAM
9 PARISI FRANCESCO M CM1 CM [18-29] COMBAT SYSTEM ACADEMY
10 GIUNTA VINCENZO M CM1 CM [18-29] ASD CSF14 MODICA CRAI TEAM
91 MUDANO’ CORRADO M CM10 CM [30-39]
92 TORTORICI CARMELO M CM10 CM [45-49]
93 RAIMONDO ROSARIO M CM10 CM [45-49]
94 CUCITI CLAUDIO M CM10 CM [30-39]
95 SORBELLO ROSARIO M CM10 CM [40-44] MARINA MILITARE AUGUSTA
96 LANDI LUCIANO M CM10 CM [30-39]
97 GROTTA FABIO M CM10 CM [30-39]
11 CARMINA RICCARDO M CM2 CM [30-39] ASD COMBAT SYSTEM ACADEMY OCR PALERMO
12 IRRERA SANTI M CM2 CM [30-39] OPEN RACING TEAM
13 MORANA GAETANO M CM2 CM [45-49] OCR PALERMO
14 DI MAURO MASSIMILIANO M CM2 CM [45-49] TANA DELLE TIGRI BY INFORMA
15 MARRAMALDO SANTO M CM2 CM [30-39] ASD COMBAT SYSTEM ACADEMY OCR PALERMO
16 GALOFARO SANTI M CM2 CM [30-39] ASD CSF14 MODICA CRAI TEAM
17 CARRABINO ALESSANDRO M CM2 CM [40-44] M.M. AUGUSTA
18 FIOCCO ALESSANDRO M CM2 CM [18-29] TANA DELLE TIGRI BY INFORMA
19 TROVATO GIOVANNI M CM2 CM [30-39] SIKELOS OCR TEAM
20 SCOMA CARMELO M CM2 CM [30-39] OCR PALERMO
21 CANZONIERI SALVATORE M CM3 CM [30-39]
22 NAPOLI FRANCESCO M CM3 CM [30-39] FORMA MENTIS
23 CERRUTO IGNAZIO M CM3 CM [40-44] ASD CSF14 MODICA CRAI TEAM
24 MUDANO’ ALESSIO M CM3 CM [30-39] ASD SIRACUSA SPARTAN CREW
25 FEDE FRANCESCO M CM3 CM [30-39] ASD CSF14 MODICA CRAI TEAM
26 BICA GIUSEPPE M CM3 CM [30-39] COFANO BIKERS TRAPANI
27 CAVALLO ROSSANO M CM3 CM [30-39] SIKELOS OCR TEAM
28 DISTEFANO TONIO M CM3 CM [18-29] ASD CSF14 MODICA CRAI TEAM
29 MAZZAGLIA SALVATORE ROBERTO M CM3 CM [16-17] TANA DELLE TIGRI BY INFORMA
30 MANUNZA LIVIO M CM3 CM [45-49] ITALIAN SPARTANS
31 PRIMA FRANCESCO M CM4 CM [16-17] TANA DELLE TIGRI BY INFORMA
32 GAROZZO GIUSEPPE M CM4 CM [30-39] TANA DELLE TIGRI BY INFORMA
33 PRIVITERA STEFANO M CM4 CM [18-29] TANA DELLE TIGRI BY INFORMA
34 DALESSANDRO MARIO M CM4 CM [40-44] TANA DELLE TIGRI BY INFORMA
35 PETTINATO FILIPPO M CM4 CM [30-39] TANA DELLE TIGRI BY INFORMA
36 FALLICA MIRCO M CM4 CM [30-39] TANA DELLE TIGRI BY INFORMA
37 GIUDICE DANILO M CM4 CM [30-39] TANA DELLE TIGRI BY INFORMA
38 TRINGALE GIACOMO M CM4 CM [16-17] TANA DELLE TIGRI BY INFORMA
39 STANCAMPIANO GIUSEPPE M CM4 CM [45-49] TANA DELLE TIGRI BY INFORMA
40 BASILE GABRIELE M CM4 CM [18-29] TANA DELLE TIGRI BY INFORMA
41 CARRUBBA SAMUELE M CM4 CM [16-17] TANA DELLE TIGRI BY INFORMA
42 GUASTELLA PIETRO M CM5 CM [18-29] COMBAT SYSTEM ACADEMY OCR PALERMO
43 FRANCESCO AGGIUSTI M CM5 CM [30-39] COMBAT SYSTEM ACADEMY OCR PALERMO
44 MURATI GIOVANNI M CM5 CM [16-17] COMBAT SYSTEM ACADEMY
45 LO GERFO EMANUELE M CM5 CM [16-17] COMBAT SYSTEM ACADEMY
46 VITRANO GIUSEPPE M CM5 CM [30-39] ASD COMBAT SYSTEM ACADEMY OCR PALERMO
47 DI MARTINO ADRIANO M CM5 CM [30-39] ASD COMBAT SYSTEM ACADEMY OCR PALERMO
48 MIGGIANO DIEGO ANTONIO M CM5 CM [30-39] OCR PALERMO
49 BIUNDO DAMIANO M CM5 CM [40-44] M.M.AUGUSTA
50 PATENA FABIO M CM5 CM [30-39] ITALIAN SPARTAN
51 CALDERONE ANDREA M CM5 CM [40-44] SOA COMPETITOR
52 TRAMONTANA SALVATORE M CM6 CM [18-29] TEAM SPARTA
53 ARENA SALVATORE M CM6 CM [45-49] OPEN RACING TEAM
54 PICCIONE DOMENICO M CM6 CM [45-49] OPEN RACING TEAM
55 LA FAUCI ANDREA M CM6 CM [18-29] OPEN RACING TEAM
56 CAPILLO GIOELE M CM6 CM [30-39] OPEN RACING TEAM
57 MAJOLINO MAURIZIO M CM6 CM [50-54] OPEN RACING TEAM
58 PERITORE ALESSIO FILIPPO M CM6 CM [18-29] OPEN RACING TEAM
59 CABIBBO CARMELO M CM6 CM [40-44] OPEN RACING TEAM
60 AGRILLO LUCA JOSAFAT M CM6 CM [18-29] OPEN RACING TEAM
61 IACONO DANILO M CM7 CM [30-39] ASD CSF14 MODICA CRAI TEAM
62 FLORIDIA ANDREA M CM7 CM [30-39] ASD CSF14 MODICA CRAI TEAM
63 SARDO ANDREA M CM7 CM [18-29] ASD CSF14 MODICA CRAI TEAM
64 PROFETTO NICOLO’ M CM7 CM [18-29] ASD CSF14 MODICA CRAI TEAM
65 ARMENIA VINCENZO M CM7 CM [18-29] ASD CSF14 MODICA CRAI TEAM
66 LUCIFORA FRANCESCO M CM7 CM [30-39] ASD CSF14 MODICA CRAI TEAM
67 BLANCO EMANUELE M CM7 CM ASD CSF14 MODICA CRAI TEAM
68 FARGIONE GIOVANNI M CM7 CM [50-54] ASD CSF14 MODICA CRAI TEAM
69 SPADARO GIOVANNI M CM7 CM [50-54] ASD CSF14 MODICA CRAI TEAM
70 BLANDINO MARCO M CM7 CM [30-39] ASD CSF14 MODICA CRAI TEAM
71 SAMMITO MARCO M CM7 CM [50-54] ASD CSF14 MODICA CRAI TEAM
72 VIRZI’ GABRIELE M CM8 CM [30-39] OCR PALERMO
73 FAVALORO GIUSEPPE M CM8 CM [18-29] OCR PALERMO
74 LINO MANFREDI M CM8 CM [30-39] OCR PALERMO
75 MUTMANN PHILIPP-MAXIM M CM8 CM [18-29] OCR PALERMO
76 LA ROSA LUCA M CM8 CM [30-39] OCR PALERMO
77 CITTADINO VALERIO M CM8 CM [30-39] OCR PALERMO
78 CAMARDA DOMENICO M CM8 CM [45-49] PALERMO SPARTAN GSX
79 DI TOMMASI GIANFRANCO M CM8 CM [30-39] SIKELOS OCR TEAM
80 BARONE GIUSEPPE M CM8 CM SIKELOS OCR TEAM
111 FERRARO ALESSANDRO M CM8 CM [16-17] COMBAT SYSTEM ACADEMY OCR PALERMO
81 PIZZO SEBASTIANO ANTONIO M CM9 CM [30-39] ASD SIRACUSA SPARTAN CREW
82 GRECO SALVATORE M CM9 CM [30-39] ASD SIRACUSA SPARTAN CREW
83 ZAMPINO ROBERTO M CM9 CM [30-39] SIRACUSA SPARTAN CREW
84 MANGIAFICO CLAUDIO M CM9 CM [30-39] SIRACUSA SPARTAN CREW
85 BOSCARINO DAMIANO M CM9 CM [30-39] SIRACUSASPARTANCREW
86 PATANE’ GUGLIELMO M CM9 CM [45-49] ASD SIRACUSA SPARTAN CREW
87 SPINOLA MARIO M CM9 CM [16-17] ASD COMBAT SYSTEM ACADEMY OCR PALERMO
88 COSTA GIUSTO M CM9 CM [30-39] ASD COMBAT SYSTEM ACADEMY OCR PALERMO
89 DI STEFANO ALFIO M CM9 CM [18-29] TANA DELLE TIGRI BY INFORMA
90 GEMMELLARO MARCO M CM9 CM [18-29] TANA DELLE TIGRI BY INFORMA
135 DI RAIMONDO CARMELO M NC1 [18-29] ASD CSF14 MODICA CRAI TEAM
136 GIURDANELLA ALESSIO M NC1 [30-39] ASD CSF14 MODICA CRAI TEAM
137 TERMINI MAURIZIO M NC1 [50-54] COMU VENI SI CUNTA
138 FILIPELLO DANIELE M NC1 [30-39] COMU VENI SI CUNTA
139 DI GRANDI GIOVANNI M NC1 [50-54] COMU VENI SI CUNTA
140 BLANDINO GIOVANNI M NC1 [18-29] COMU VENI SI CUNTA
141 MUSUMECI ROSARIO M NC1 [18-29] GANESHA KLAB
142 GRECH MONICA F NC1 [30-39] TEAM SPARTA
143 BENINATO ROSANNA F NC1 [30-39] TEAM SPARTA
144 NOVELLI ANNA F NC1 [50-54] TEAM SPARTA
145 PEDALINO CARLO M NC2 [18-29] SDM
146 CUFFARO ALESSANDRO M NC2 [30-39] SDM
147 LATTUCA ALFONSO M NC2 [50-54] SDM
148 D’ANNA SALVATORE M NC2 [18-29] SDM
149 GINEX GIUSEPPE M NC2 [30-39] SDM
150 DI CARO MARCO M NC2 [18-29] SDM
151 TESTA GIUSEPPE M NC2 [50-54] UNUCI CT
152 MOLLICA ALESSANDRO M NC2 [18-29]
153 CARBONARO MASSIMO M NC2 [18-29]
154 GRASSI ADRIANO M NC2 [18-29]
155 SIRACUSA NATACHA F NC2 [18-29]
156 SAPIENZA CARLA F NC3 [30-39]
157 CONDORELLI CARMELO M NC3 [30-39]
158 PENNISI ADA F NC3 [30-39]
159 LICCIARDELLO ALESSIO M NC3 [18-29]
160 PUGLIA SERENA GIULIA F NC3 [18-29]
161 CALLERI STEFANO M NC3 [30-39]
162 TORRISI SALVATORE M NC3 [30-39]
163 FERRAGUTO ALESSANDRO M NC3 [18-29]
164 LICATA MATTEO M NC3 [18-29]
165 TAMBURELLA GIOELE M NC3 [40-44]